130 000 Kč 1989 Mercedes-Benz 300 E (W124)

Zveřejněno dne: Červenec 14, 2021
  • Poloha: Hostouň, Středočeský, Czech Republic


Prodám Mercedes-Benz 300E W124 sedan - lišťák. Rok výroby 1989, přihlášeno na klasických bílých značkách, eko poplatek zaplacen.

Slušná výbava: elektricky ovládané + vyhřívané přední sedačky, automatická klimatizace (nevím, jestli funguje), všechna okna v elektrice včetně střešního okna (funguje na vyklopení i na zasunutí), tempomat, ukazatel tlaku oleje, vnější teploměr, originál hasicí přístroj na sedadle řidiče. Má klasické rádio Becker, elektrickou výsuvnou anténu Hirschmann (není zapojena).

Není na něm viditelná rez, ale má kosmetické vady - v krajích mléčné čelní i zadní sklo, předchozí majitel chtěl opravovat dřevo na středovém panelu, takže je odloupaný lak, chybí ovládání levého vnějšího zrcátka ve dveřích, karoserie je na pár místech promáčklá (není poškozen lak), horší sedačky (vyšisované, spolujezdcova trhlá ve švu, palubka ale nevyšisovaná a hezká), jiné kryty na repro v platě. Motor bez problémů. Na podvozku jsou snížené pružiny Lorinser, ale vepředu škrtají (přidám k autu nové, nenamontované přední pružiny).

Auto je bez problémů pojízdné a funkční, nic nemlátí a automatická převodovka řadí hladce. Najeto 175 tisíc. K prodeji na originál 17" AMG kolech za 150 000 Kč nebo na 15" Tecnocast (podobné jako AMG - viz fotogalerie) za 130 000 Kč.

Spousta dalších fotek zde: https://magazin.prodejveteran.cz/na-prodej-1989-mercedes-benz-300-e-w124/


Telefon: +420739686585
Značka auta: Mercedes-Benz
Stav: Původní stav
Období výroby: 1981 - 1990
Přesný rok výroby: 1989
Typ karoserie: Sedan / limuzína
Typ převodovky: Automatická
Pohon kol: Zadních kol
Palivo: Benzin
Souhlasím s Provozními podmínkami:
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů:
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

  • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"